regeneracja głowic Kraków

Regeneracja głowic Kraków firma Mikron

O firmie

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które prowadzi swoją działalność od ponad 25 lat i dzięki tak dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą możliwą jakość usług w zakresie regeneracji silników w pojazdach osobowych, dostawczych, a także ciężarowych. Oferujemy również pomoc w przypadku silników w ciągnikach, wózkach widłowych oraz innych pojazdach rolniczych, budowlanych czy też magazynowych.

Specjalizujemy się w szlifowaniu i regeneracji głowic, cylindrów, a także korbowodów, dzięki czemu elementy te zapewniają niezawodne, bezawaryjne i bardzo sprawne działanie przez długi czas. Każdy klient może liczyć na pełen profesjonalizm ze strony naszego personelu i dzięki temu ma pewność, że usługa zostanie zrealizowana w sposób dokładny, przy zachowaniu szybkiego tempa pracy.

Wszystkie zadania są przez nas wykonywane na nowoczesnym sprzęcie firmy Berco. Oznacza to, że prace szlifierskie i regeneracyjne nie powodują żadnych awarii ani uszkodzenia jednostek napędowych w pojazdach. Warto dodać, że z naszej oferty mogą korzystać nie tylko klienci indywidualni, ale również firmy transportowe oraz inne przedsiębiorstwa posiadające własne floty pojazdów czy też auta służbowe.

Nasza firma zapewnia najlepsze możliwe usługi w zakresie szlifowania i regeneracji. Klient otrzymuje wysoką jakość usług, które są oferowane w przystępnych cenach. Oznacza to, że z naszych usług mogą korzystać również klienci dysponujący ograniczonym budżetem.