regeneracja głowic Kraków

Regeneracja głowic Kraków firma Mikron

Usługi

Regeneracja silników

Jesteśmy firmą, która zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług z zakresu regeneracji silników samochodowych. Dzięki realizowanym przez nas zleceniom, silniki samochodów zapewniają niezawodne i sprawne działanie przez bardzo długi czas. Posiadamy wieloletnie doświadczenie branżowe, dzięki któremu każdy klient ma zapewnione usługi najwyższej jakości przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnego poziomu cenowego. Obsługujemy głównie klientów z Krakowa oraz okolic.

Regeneracja głowic

Nasza firma oferuje między innymi usługi związane z regeneracją głowic w silnikach różnych pojazdów mechanicznych. W skuteczny sposób regenerujemy głowice w autach osobowych, dostawczych, a także ciężarowych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu nie popełniamy żadnych błędów w czasie wykonywania prac regeneracyjnych, a to z kolei przekłada się na najwyższą możliwą jakość usług.

Szlifowanie głowic

Oferta naszej firmy kierowana do klientów z Krakowa i okolic obejmuje usługi szlifowania głowic. Dzięki takim czynnościom głowice zyskują trwałość oraz są w stanie spełniać swoje zadania przez bardzo długi okres intensywnej eksploatacji. Wszystkie usługi szlifierskie oraz regeneracyjne wykonujemy przy pomocy nowoczesnej maszyny marki Berco, która gwarantuje najwyższą jakość i skuteczność napraw.

Szlifowanie cylindrów

Jesteśmy firmą usługową, która oferuje również szlifowanie cylindrów w silnikach pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych czy też rolniczych. Radzimy sobie również z silnikami wózków widłowych, pojazdów budowlanych oraz ciągników i innych pojazdów czy też maszyn użytkowanych w branży rolniczej. Nowoczesny sprzęt oraz duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników to czynniki, dzięki którym zapewniana jest najwyższa możliwa jakość usług.

Regeneracja korbowodów

Bardzo ważną usługą wykonywaną przez naszą firmę jest regeneracja korbowodów. Usługa ta obejmuje sprawdzanie geometrii, regenerację główki oraz wiele innych czynności, dzięki którym korbowody będą działać niezawodnie i bezproblemowo przez długi czas. Z naszej pomocy mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak również firmy dysponujące flotami pojazdów transportowych czy też służbowych.

Wały korbowe

Jesteśmy firmą, która obsługuje firmy i klientów indywidualnych z Krakowa i okolic. Oprócz tego zapewniamy pomoc dla wszystkich innych zainteresowanych klientów z całej Polski. Dzięki nowoczesnym urządzeniom obsługiwanym przez doświadczony i wykwalifikowany personel klienci mają pewność, że szlifowanie wałów korbowych jest usługą wykonywaną z dużą dokładnością.